وزیر ورزش و جوانان گفت: هیچ یک از سایت‌های همسریابی و مشاوره‌ای از طرف وزارت ورزش و جوانان و سازمان سابق ملی جوانان مجوز دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، محمد عباسي در حاشيه برگزاري جلسه ستاد ساماندهي ازدواج جوانان و در جمع خبرنگاران، افزود: وزارت ارشاد به سايت‌هاي مختلف مجوز مي‌دهد، اما پس از تصويب نهايي آيين نامه ازدواج قرار است وزارت ورزش و جوانان و با وزارت ارشاد در زمينه شرايط لازم براي صدور مجوز براي سايت‌هاي همسريابي مذاكره كند.

وزير ورزش وجوانان درباره فعاليت سايت‌هاي همسريابي تاكيد كرد: مشاوره عالمانه يكي از موضوعاتي است كه مي‌تواند به ازدواج عالمانه كمك كند، بنابراين ضرورت برخورداري از مراكز مشاوره علمي احساس مي‌شود و در نظرسنجي كه از جوانان انجام شد آنان نيز اين مراكز را ضروري مي‌دانستند.

مسكن ووام قرض الحسنه مي‌تواند در ازدواج جوانان موثرباشد

وي با اشاره به موضوع دوم جلسه امروز ستاد ساماندهي ازدواج جوانان گفت: جامعه ما در زمينه ازدواج با دغدغه‌هايي مواجه است. سن ازدواج و ميزان طلاق در برخي نقاط كشور به ويژه كلان شهرها مانند تهران افزايش يافته است، بنابراين براي حل اين موضوع لازم است راهكارهايي ارائه شود و از همه فرصت‌هاي دستگاه‌ها در اين زمينه در جهت ترويج ازدواج آگاهانه، پايدار و آسان استفاده شود.

وزير ورزش و جوانان افزود: در اين جلسه گزارش‌هايي ارائه شد و مولفه‌هاي موثر در زمينه ازدواج جوانان مطرح شد. مسكن ووام قرض الحسنه مي‌تواند در زمينه ترويج و ترغيب ازدواج جوانان موثرعمل كند.

وي در پاسخ به پرسشي در زمينه مشخص نشدن اختيارات وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان از سوي مجلس، گفت: اينطور نيست كه وزارت جوانان كل موضوعات مربوط به جوانان مانند اشتغال و مسكن را پوشش دهد؛ بلكه بر اساس قانون پنجم توسعه قرار است وزارتخانه‌هاي مختلف به اين موضوع بپردازند و عملكرد آنان در زمينه جوانان را وزارت ورزش و جوانان پيگيري و پايش كند.

عباسي تاكيد كرد: اختيارات وزارت ورزش و جوانان همان اختيارات و وظايف سازمان ملي جوانان است.


تاريخ : | | نویسنده : iresco |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.