رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش قیمت بلیت پروازهای خارجی ایرلاین‌های داخلی خبر داد و گفت: از اول مهرماه تمامی پروازهای خارجی از جمله پروازهای حج به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل می‌شود.

حمید رضا پهلوانی در گفتگو با مهر با اشاره به کاهش قیمت بلیت پروازهای خارجی از سوی شرکتهای هوپیمایی ایران، اظهار داشت: ایرلاین‌های داخلی قیمت بلیت پروازهای خارجی را کاهش دادند تا به این وسیله تعداد مسافران خود را افزایش دهند.
 
وی افزود: با افزایش قیمت بلیت پروازهای خارجی ایرلاین های داخلی، فرصت برای ایرلاین های خارجی فراهم شد و آنها از این بازار سود می بردند، بنابراین شرکتهای داخلی تصمیم گرفتند تا قیمتها را کاهش دهند.
 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص میزان کاهش قیمت بلیت پرواز ایرلاین‌های داخلی اظهار داشت: تعیین قیمتهای بلیت پروازهای خارجی از سوی شرکتها و بنابر شرایط بازار تعیین می شود و ممکن است در مواقع خاص، تغییراتی را داشته باشند، بنابراین نمی توان درصد مشخصی را اعلام کرد.   

وی در خصوص انتقاق پروازهای حج به فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: تمامی پروازهای خارجی از تاریخ اول مهرماه از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل می شود که این پروازها شامل پروازهای حج تمتع و عمره به استثنای پروازهای VIP و باری است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) دو باند برای پرواز هواپیماها دارد، اظهار داشت: یک باند برای شرایط اضطراری قابل استفاده است، بنابراین مشکلی در پرواز هواپیماها بوجود نمی آید، ضمن آنکه در زمان پروازهای خارجی می توان از زمان مناسب پرواز بهره گرفت تا در ورود و خروج مشکلی بوجود نیاید.

پهلوانی با تاکید بر اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) با یک باند هم مشکلی ندارد، گفت: در طرح توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) ساخت هتل و امکانات زیادی در نظرگرفته شده است که در صورت تامین تسهیلات با سرعت بیشتری به پایان می رسد.


تاريخ : | | نویسنده : iresco |
رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
طراحی سایت با شرکت وب افرا
معرفی تورهای ارزان شهرهای آنتالیا استانبول و اروپا روسیه
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس
طراحی سایت اصفهان |طراحی سایت حرفه ای | سئو تضمینی سایت
معرفی جاذبه های گردشگری گلستان شهرکرد و تور نوروز ۹۶ قشم کیش مشهد
درباره اتوبار گلها تهران

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.